Żłobek Hula Hop

Żłobek wspiera rozwój dzieci najmłodszych, w wieku od 1 roku do 2,5 lat.

 • wspieramy proces budowania poczucia własnej wartości u dzieci poprzez wzajemną akceptację i stosowanie pochwał,
 • wspieramy w rozpoznawaniu, kontrolowaniu i wyrażaniu własnych uczuć przez dzieci, radzeniu sobie z tak zwanymi uczuciami trudnymi,
 • wspieramy dzieci w rozwiązywaniu konfliktów w grupie metodą pokojową, uczymy zabawy w grupie, dzielenia się z innymi,
 • ćwiczymy czynności samoobsługowe, kształtujemy nawyki higieniczno-zdrowotne,
 • uczymy umiejętności niezbędnych w życiu codziennym, kształtujemy  zdolności do empatii i umiejętności zachowań społecznych,
 • wspieramy proces usamodzielniania się dziecka
 • Nasi nauczyciele komunikują się z dziećmi w oparciu o uważną komunikację z dzieckiem – KONTAKT.

Najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo dzieci i wspomaganie ich rozwoju !

Gorąco zapraszamy!

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji

Prezentacja Żłobek

Dowiedz się więcej

Aby Państwa dzieci mogły czuć się jak w domu, proponujemy wyposażenie dzieci w przybory, które są im bliskie i znane, a których używacie Państwo w domu.

Więcej…

W Kuchni kierujemy się Programem Zdrowego Żywienia Dzieci. Staramy się podawać dzieciom posiłki pełne witamin, czyli z dużą ilością warzyw i owoców.

Więcej…

Rodzice wnoszą opłaty do 5-go każdego miesiąca na konto przedszkola lub bezpośrednio w  przedszkolu.

Więcej…

Dzień dla dzieci w żłobku zorganizowany jest wg ich indywidualnych potrzeb oraz rytmu. Dzięki temu chcemy zapewnić im poczucie bezpieczeństwa organizując warunki podobne do domowych, a także możliwość prawidłowego rozwoju psychoruchowego.

Więcej…

W życiu małego dziecka szczególną rolę przypisuje się jego umiejętności poznawania otaczającego świata, rozumienia go, dostrzegania związków w nim zachodzących i współdziałania . Nie każde dziecko przebywa tę trudną drogę w taki sposób , jak byśmy tego oczekiwali. Poznanie możliwości i potrzeb dziecka pozwala nam na takie planowanie pracy, by maksymalnie wykorzystać naturalny potencjał dziecka, a także stworzyć mu warunki i możliwości doświadczania w różnych warunkach i sytuacjach.

Więcej…

Glottodydaktyka to edukacja językowa dzieci, której celem jest dobre przygotowanie dzieci do nauki czytania i pisania, uczenie właściwej techniki płynnego czytania ze zrozumieniem i pisania, kształtowanie nawyków czytelniczych i świadomości ortograficznej.

W naszym przedszkolu realizujemy zajęcia glottodydaktyczne w formie glottozabaw.

Wyjątkowo skuteczne zajęcia Glottozabaw, ułatwiają dzieciom przyswajanie umiejętności czytania i pisania i opierają się na autorskich piosenkach, pomysłowych zabawach odkrywających przed dziećmi świat głosek i liter formie muzyczno – ruchowych i plastycznych aktywności. Prowadzone przez nauczyciela – specjalistę, glottodydaktyka, współpracującego z profesorem Bronisławem Rocławskim – twórcą glottodydaktyki,

Więcej…

Wszystkie grupy wiekowe w Naszym Przedszkolu codziennie uczestniczą w zajęciach prowadzonych niezwykle skuteczną i znaną meodą : „Early Stage”.

Język angielski metodą Early Stage w codziennych projektach, zabawach i doświadczeniach staje się drugim ulubionym językiem dzieci w Naszej placówce.

Co wyróżnia metodę Early Stage?

Więcej…

Nadrzędnym celem marki Sensoplastyka® jest konstruktywne wspieranie rozwoju kompetencji intra- i inter-personalnych uczestników zajęć.

Naszym zadaniem jest stworzenie takiej przestrzeni (zarówno tej fizycznej jak i psychicznej-relacyjnej) aby to umożliwić.

Więcej…

Kompleksowy program wspierania kreatywnego rozwoju osób w wieku od 0 do 100 lat.

Więcej…

Szaleństwo działań plastycznych dla małych i dużych. Sięgając do głębokich pokładów kreatywnej energii uwalniamy emocje i twórczy potencjał. Przestrzeń dla rozwoju i relaksu.

Więcej…

Dlaczego nas wybrać?

Wyposażenie budynku:

 • Budynek przedszkolny posiada odpowiednie warunki do zapewnienia bezpieczeństwa i najlepszego rozwoju dzieci.
 • Duże, przestrzenne, słoneczne sale, zapewniające stały dostęp światła słonecznego
 • Nowoczesne sale stworzone z myślą o zaspokojeniu potrzeb każdego Dziecka
 • Niestandardowe wyposażenie sal dydaktycznych w nowoczesne pomoce do zajęć
 • Unikalna sala zabaw dla dzieci – Małpi Gaj – basen z piłeczkami, zjeżdzalnia, system poziomych i pionowych korytarzy z róznorodnymi przeszkodami do pokonania.
 • Oddzielne pokoje dla specjalistów
 • Każda sala dydaktyczna posiada osobną łazienkę
 • Zainstalowany, nowoczesny system domofonowy
 • Monitoring
 • Budynek spełniający wszelkie wymagania Sanepidu, BHP i P POŻ.

Położenie przedszkola

Naszą placówkę otaczają piękne drzewa (Starodrzew). Przedszkole jest położone w otulinie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego. Leśna aura i świeże powietrze sprzyjają zachowaniu zdrowia Dziecka. Cisza i spokój warunkują prawidłowy rozwój Dziecka. Miejsce oddalone od miejskiego gwaru,kurzu, blokowisk, tworzone z myślą o dobru każdego Dziecka. Bardzo dobre położenie komunikacyjne – blisko stacji kolejowej, na jednej z głownych ulic Zalesia Górnego, gdzie zlokalizowany jest Kościół, Szkoła Podstawowa, Ośrodek Szkoleniowy NBP – zapewniające dogodny dojazd z okolic.

Domowa kuchnia:

Starannie przygotowywane posiłki przez Panie Kucharki. Jadłospis urozmaicony, oferta wielu różnorodnych, zdrowych, smacznych potraw domowych. Samodzielnie przygotowywane pracochłonne potrawy np; uwielbiane przez wszystkich pierożki, kotleciki,  pyszne ciasta!

Wierzymy, że naszym obowiązkiem jest zapewnienie przyjaznego środowiska i  doświadczeń, które oddają radości dzieciństwa, pielęgnują indywidualny wzrost i rozwój każdego dziecka oraz torują drogę do sukcesu w życiu i dalszej edukacji w przedszkolu i szkole.

Zabawa to najważniejsza forma oddziaływania wychowania i kształcenia małego dziecka Zabawa pełni także rolę terapeutyczną i stymulującą. Dziecko od najmłodszych lat traktuje zabawę jako coś bardzo naturalnego. Zabawa powinna służyć jako czynnik wszechstronnego rozwoju każdego dziecka. Za pomocą zabawy poszerzamy jego wiadomości , zainteresowania, pogłębiamy uzdolnienia, kształtujemy stosunek do otaczającej rzeczywistości, rozwijamy twórczą wyobraźnie . Dzieci też podejmują role społeczne.

Dlatego też zabawa jest nieodłączną częścią każdych zajęć realizowanych w Żłobku Hula-Hop.

Oddana Dzieciom, pomocna, zaangażowana w swoja pracę i opiekę nad Dziećmi Kadra Pedagogiczna napełnia serca każdego Rodzica spokojem i poczuciem bezpieczeństwa. Tworzymy zespół ludzi pracujących z pasją, zaangażowaniem i wielką przyjemnością. Hula – Hop, to miejsce, gdzie Państwa Dziecko znajdzie ciepło, miłość, akceptację, szacunek, życzliwość. Nasze Hula – Hop może dać Dzieciom, to co je uniesie – skrzydła wiary we własne siły, zasób wiedzy i umiejętności, które rozbudzą w nich pokłady nieograniczonych możliwości. To bezpieczne, kameralne i przyjazne miejsce, gdzie spełniamy dziecięce marzenia.

Nasi nauczyciele pracują w duchu uważnej komunikacji z dzieckiem – KONTAKT.

Bardzo dobrze funkcjonujący plac zabaw, posiadający pozytywne atesty, zapewniające bezpieczeństwo dzieci podczas zabawy. Wydzielony duży ogród do zabaw na wolnym powietrzu, przeznaczony również do zabawy, organizowania pikników, imprez z udziałem naszych dzieci. Atestowane zabawki, zapewniające bezpieczną i twórczą zabawę na placu zabaw: huśtawka, domki, piaskownica, zjeżdżalnia, zabawki na sprężynkach, tablice. Otoczenie drzew, roślinności chroni dzieci przed nadmiernym napromieniowaniem słonecznym (głównie w okresie dużychupałów), warunkując prawidłowy, zdrowy rozwój dziecka podczas zabawy na placu. Miejsce przyjazne dzieciom, zachęcające do aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu.

Angielski 187Godzin
Glottodydaktyka 76Godzin
Trening Kreatywnego Wczesnego Rozwoju™ (TKWR™) 76Godzin
Sensoplastyka® 76Godzin
Plastyka Ekspresywna™ 76Godzin

Nasze Zajęcia

Early Stage

Wszystkie grupy wiekowe w Naszym Przedszkolu codziennie uczestniczą w zajęciach prowadzonych niezwykle skuteczną i
image

Sala Zabaw – Małpi Gaj

Konstrukcja zabawowa Małpi Gaj dostarcza naszym dzieciom wiele możliwości kreatywnej, ciekawej zabawy w otoczeniu
image

Zajęcia

Zapraszamy do świata kreatywnej , mądrej zabawy i nauki ! Mamy pasję i doświadczenie!
image

Poznaj Naszych Nauczycieli

Oddana dzieciom, pomocna, zaangażowana w swoją pracę i opiekę nad dziećmi, wspierająca nasze pociechy NASZA KADRA PEDAGOGICZNA.