O nas

Home | O nas

Przedszkole Hula Hop

O nas

Przedszkole HULA-HOP  to wyjątkowe bezpieczne miejsce, przepełnione radosną atmosferą, gdzie doskonała znajomość potrzeb najmłodszych i długoletnie doświadczenie w pracy z Dziećmi, znajomość nowoczesnych trendów edukacyjnych i ich ogromnej roli w stymulacji rozwoju Dziecka we wszystkich sferach funkcjonowania, dają bezpieczeństwo, doskonały rozwój i dobre samopoczucie Dziecka.

Naszą placówkę otacza starodrzew, jest przepięknie położona, w otulinie Chojnowskiego Parku Narodowego, gdzie leśna aura i świeże powietrze sprzyjają zachowaniu zdrowia Dzieckal.

Dzieci w Naszym Przedszkolu rozwijają się w  środowisku, gdzie język polski i angielski stają się dla Dziecka naturalnymi kodami porozumiewania się. Dlatego w Naszym Przedszkolu pracujemy wg programu Early Stage, zajęcia odbywają się  codziennie i przeplatają się z kontaktem z Native Speakerem. Informacje zwrotne otrzymywane od doświadczonych Nauczycieli, Rodziców są dowodem na to, że nasz program nauczania,  staje się drogą do sukcesu każdego Dziecka na miarę jego indywidualnych możliwości.  Daje Dzieciom oręż, bo rozbudza w nich pewność siebie, wiarę we własne siły i chęć do nauki na dalszych szczeblach edukacji.

W naszym przedszkolu realizujemy zajęcia glottodydaktyczne w formie glottozabaw. Wyjątkowo skuteczne zajęcia Glottozabaw, ułatwiają dzieciom przyswajanie umiejętności czytania i pisania i opierają się na autorskich piosenkach, pomysłowych zabawach odkrywających przed dziećmi świat głosek i liter formie muzyczno – ruchowych i plastycznych aktywności. Prowadzone przez nauczyciela – specjalistę, glottodydaktyka, współpracującego z profesorem Bronisławem Rocławskim – twórcą glottodydaktyki,

Na zajęciach wykorzystujemy specjalistyczne pomoce dydaktyczne, a dzieci uczą się poprzez zabawę specjalnymi KLOCKAMI LOGO – DUŻYMI I MAŁYMI, skaczą na GLOTTODYWANIKACH , układają ROZSYPANKI OBRAZKOWE autorstwa prof. B. Rocławskiego – specjalisty edukacji dziecięcej i twórcy systemu glottodydaktycznego.

Efekty glottozabaw:

 • Dzieci zaskakująco szybko poznają litery i uczą się prawidłowego wypowiadania głosek, płynnego przechodzenia z litery na literę niezbędnego w nauce czytania.
 • Dzieci uzyskują wysoki poziom gotowości szkolnej, wyższy od rówieśników nieobjętych metodą.
 • Dzieci poprawnie identyfikują litery, prawidłowo dzielą wyrazy na głoski, bez błędów.
 • Uczymy dzieci metody czytania: ślizgania się, bez głoskowania, są zainteresowane czytaniem, zdobywaniem wiedzy i chętnie chodzą do szkoły, ponieważ osiągają sukcesy i lubią się uczyć.
 • Dzieci uczestniczą w zajęciach rozwijających umiejętności czytania ze zrozumieniem.
 • Dzieci uczestniczą w procesie twórczego przyswajania wiedzy poprzez aktywność ruchową i twórczą – nauka liter staje się przygodą!
 • Zajęcia Przeciwdziałają dysleksji, dysgrafii i dysortografii.

Budynek przedszkolny jest wyposażony w przestrzenne bezpieczne i słoneczne sale, stworzone z myślą o zaspokojeniu potrzeb każdego Dziecka. Posiadamy unikalną salę zabaw KOLORADO – ze zjeżdżalnią i basenem z piłeczkami.  Ta sala to jedyna w swoim rodzaju pomoc, zapewniająca twórczy rozwój we wszystkich strefach funkcjonowania Dziecka . Mamy oddzielne pokoje dla specjalistów, nowoczesny system kamer i domofon oraz klimatyzację, szczególnie potrzebna w czasie upałów. Budynek spełnia wszelkie wymagania Sanepidu, BHP i PPOŻ.

Mamy bardzo dobrze funkcjonujący plac zabaw, posiadający pozytywne atesty, zapewniające bezpieczeństwo podczas zabawy. Wydzielony  duży ogród do zabaw na świeżym powietrzu, przeznaczony również do organizowania pikników i imprez z udziałem naszych Dzieci. Otoczenie drzew i roślinności chroni Dzieci przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym, warunkując zdrowy rozwój podczas zabawy.

W Przedszkolu mamy własną kuchnię, gdzie panie Kucharki starannie przygotowują uwielbiane przez Dzieci potrawy i pyszne ciasta!

Oddana Dzieciom, pomocna, zaangażowana w swoja pracę i opiekę nad Dziećmi Kadra Pedagogiczna napełnia serca każdego Rodzica spokojem i poczuciem bezpieczeństwa. Tworzymy zespół ludzi pracujących z pasją, zaangażowaniem i wielką przyjemnością. Hula – Hop, to miejsce, gdzie Państwa Dziecko znajdzie ciepło, miłość, akceptację, szacunek, życzliwość. Nasze Hula – Hop może dać Dzieciom, to co je uniesie – skrzydła wiary we własne siły, zasób wiedzy i umiejętności, które rozbudzą w nich pokłady nieograniczonych możliwości. To bezpieczne, kameralne i przyjazne miejsce, gdzie spełniamy dziecięce marzenia.

Nasi nauczyciele pracują w duchu uważnej komunikacji z dzieckiem – KONTAKT.

Zapraszamy do świata mądrej kreatywnej zabawy i nauki ! Mamy pasję i doświadczenie !

Dowiedz się więcej

Przedszkole HULA-HOP  to  wyjątkowe miejsce, przepełnione radosną atmosferą, gdzie doskonała znajomość potrzeb najmłodszych i długoletnie doświadczenie w pracy z Dziećmi, znajomość nowoczesnych trendów edukacyjnych i ich ogromnej roli w stymulacji rozwoju Dziecka we wszystkich sferach funkcjonowania, dają bezpieczeństwo , doskonały rozwój i dobre samopoczucie Dziecka.

Więcej…

Z Nami żadne dziecko nie będzie się nudzić. Odnajdzie swoje miejsce i rozwinie swój potencjał! Cały dzień w Zerówce w Hula – Hop to nieustanne wyzwania i doświadczenia poznawania świata w duchu przyjaźni i otwartości!

Dlaczego Nasza Zerówka w Hula – Hop jest wyjątkowa?

Więcej…

Przedszkole „HULA-HOP” zapewnia profesjonalną opiekę, edukację i wychowanie dzieci w wieku 2,5 do 6 lat. W przedszkolu uwzględniamy pełny rozwój osobowości małego Dziecka: intelektualny, fizyczny, społeczny i twórczy.

Otaczamy również szczególną opieką Dzieci z orzeczeniami o niepełnosprawności, dla których tworzone są specjalne programy wspomagające indywidualny rozwój każdego Dziecka.

Więcej…

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zajęć. U nas każde dziecko znajdzie coś interesującego dla siebie!

Więcej…

Glottodydaktyka to edukacja językowa dzieci, której celem jest dobre przygotowanie dzieci do nauki czytania i pisania, uczenie właściwej techniki płynnego czytania ze zrozumieniem i pisania, kształtowanie nawyków czytelniczych i świadomości ortograficznej.

W naszym przedszkolu realizujemy zajęcia glottodydaktyczne w formie glottozabaw.

Więcej…

Wszystkie grupy wiekowe w Naszym Przedszkolu codziennie uczestniczą w zajęciach prowadzonych niezwykle skuteczną i znaną meodą : „Early Stage”.

Język angielski metodą Early Stage w codziennych projektach, zabawach i doświadczeniach staje się drugim ulubionym językiem dzieci w Naszej placówce.

Co wyróżnia metodę Early Stage?

Więcej…

Konstrukcja zabawowa Małpi Gaj dostarcza naszym dzieciom wiele możliwości kreatywnej, ciekawej zabawy w otoczeniu kolorowych piłeczek, zjeżdżalni i przeszkód. Jest to unikalna forma zabawy dla dzieci w wieku przedszkolnym.

Więcej…

Nadrzędnym celem marki Sensoplastyka® jest konstruktywne wspieranie rozwoju kompetencji intra- i inter-personalnych uczestników zajęć.

Naszym zadaniem jest stworzenie takiej przestrzeni (zarówno tej fizycznej jak i psychicznej-relacyjnej) aby to umożliwić.

Więcej…

Kompleksowy program wspierania kreatywnego rozwoju osób w wieku od 0 do 100 lat.

Więcej…

Szaleństwo działań plastycznych dla małych i dużych. Sięgając do głębokich pokładów kreatywnej energii uwalniamy emocje i twórczy potencjał. Przestrzeń dla rozwoju i relaksu.

Więcej…

 • 2004

  Otwarcie przedszkola

 • 2022

  Jesteśmy z Wami już 18 Lat!

Dlaczego wybrać nas?

Nasze atuty:

Wyposażenie budynku:

 • Budynek przedszkolny posiada odpowiednie warunki do zapewnienia bezpieczeństwa i najlepszego rozwoju dzieci.
 • Duże, przestrzenne, słoneczne sale, zapewniające stały dostęp światła słonecznego
 • Nowoczesne sale stworzone z myślą o zaspokojeniu potrzeb każdego Dziecka
 • Niestandardowe wyposażenie sal dydaktycznych w nowoczesne pomoce do zajęć
 • Unikalna sala zabaw dla dzieci – Małpi Gaj – basen z piłeczkami, zjeżdzalnia, system poziomych i pionowych korytarzy z róznorodnymi przeszkodami do pokonania.
 • Oddzielne pokoje dla specjalistów
 • Każda sala dydaktyczna posiada osobną łazienkę
 • Zainstalowany, nowoczesny system domofonowy
 • Monitoring
 • Budynek spełniający wszelkie wymagania Sanepidu, BHP i P POŻ.

Położenie przedszkola

Naszą placówkę otaczają piękne drzewa (Starodrzew). Przedszkole jest położone w otulinie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego. Leśna aura i świeże powietrze sprzyjają zachowaniu zdrowia Dziecka. Cisza i spokój warunkują prawidłowy rozwój Dziecka. Miejsce oddalone od miejskiego gwaru,kurzu, blokowisk, tworzone z myślą o dobru każdego Dziecka. Bardzo dobre położenie komunikacyjne – blisko stacji kolejowej, na jednej z głownych ulic Zalesia Górnego, gdzie zlokalizowany jest Kościół, Szkoła Podstawowa, Ośrodek Szkoleniowy NBP – zapewniające dogodny dojazd z okolic.

Domowa kuchnia:

Starannie przygotowywane posiłki przez Panie Kucharki. Jadłospis urozmaicony, oferta wielu różnorodnych, zdrowych, smacznych potraw domowych. Samodzielnie przygotowywane pracochłonne potrawy np; uwielbiane przez wszystkich pierożki, kotleciki,  pyszne ciasta!

Bardzo dobrze funkcjonujący plac zabaw, posiadający pozytywne atesty, zapewniające bezpieczeństwo dzieci podczas zabawy. Wydzielony duży ogród do zabaw na wolnym powietrzu, przeznaczony również do zabawy, organizowania pikników, imprez z udziałem naszych dzieci. Atestowane zabawki, zapewniające bezpieczną i twórczą zabawę na placu zabaw: huśtawka, domki, piaskownica, zjeżdżalnia, zabawki na sprężynkach, tablice. Otoczenie drzew, roślinności chroni dzieci przed nadmiernym napromieniowaniem słonecznym (głównie w okresie dużychupałów), warunkując prawidłowy, zdrowy rozwój dziecka podczas zabawy na placu. Miejsce przyjazne dzieciom, zachęcające do aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu.

Glottodydaktyka to edukacja językowa dzieci, której celem jest dobre przygotowanie dzieci do nauki czytania i pisania, uczenie właściwej techniki płynnego czytania ze zrozumieniem i pisania, kształtowanie nawyków czytelniczych i świadomości ortograficznej.

W naszym przedszkolu realizujemy zajęcia glottodydaktyczne w formie glottozabaw.

Wyjątkowo skuteczne zajęcia Glottozabaw, ułatwiają dzieciom przyswajanie umiejętności czytania i pisania i opierają się na autorskich piosenkach, pomysłowych zabawach odkrywających przed dziećmi świat głosek i liter formie muzyczno – ruchowych i plastycznych aktywności. Prowadzone przez nauczyciela – specjalistę, glottodydaktyka, współpracującego z profesorem Bronisławem Rocławskim – twórcą glottodydaktyki.

W Early Stage mamy 10 supermocy. To nasze sprawdzone metody na skuteczną naukę języka angielskiego dla dzieci i młodzieży. Podczas zajęć angażujemy ich wyobraźnię, pamięć i zmysły, co umożliwia przyswajanie nowej wiedzy w sposób naturalny i zgodny z indywidualnym rozwojem każdego dziecka.

Oddana Dzieciom, pomocna, zaangażowana w swoja pracę i opiekę nad Dziećmi Kadra Pedagogiczna napełnia serca każdego Rodzica spokojem i poczuciem bezpieczeństwa. Tworzymy zespół ludzi pracujących z pasją, zaangażowaniem i wielką przyjemnością. Hula – Hop, to miejsce, gdzie Państwa Dziecko znajdzie ciepło, miłość, akceptację, szacunek, życzliwość. Nasze Hula – Hop może dać Dzieciom, to co je uniesie – skrzydła wiary we własne siły, zasób wiedzy i umiejętności, które rozbudzą w nich pokłady nieograniczonych możliwości. To bezpieczne, kameralne i przyjazne miejsce, gdzie spełniamy dziecięce marzenia.

Nasi nauczyciele pracują w duchu uważnej komunikacji z dzieckiem – KONTAKT.

Zajęcia w Roku

Glottodydaktyka 76Godzin
Angielski 187Godzin
Trening Kreatywnego Wczesnego Rozwoju™ (TKWR™) 76Godzin
Sensoplastyka® 76Godzin
Plastyka Ekspresywna™ 76Godzin

Poznaj Naszych Nauczycieli

Oddana dzieciom, pomocna, zaangażowana w swoją pracę i opiekę nad dziećmi, wspierająca nasze pociechy NASZA KADRA PEDAGOGICZNA.

x