Adaptacja

Pragniemy tworzyć wspólnie z Rodzicami, Dziećmi, Nauczycielami takie przedszkole, aby dzieci chętnie do niego przychodziły. Chcemy tworzyć przedszkole przyjazne Naszym Dzieciom. Wiemy, że każda zmiana w życiu wywołuje niepokój i może być źródłem frustracji. Rozumiemy niepokój Państwa. Tuż przed rozpoczęciem roku szkolnego, organizujemy zajęcia adaptacyjne dla dzieci rozpoczynających edukację przedszkolną w Naszym HULA HOP. Tradycyjnie, zajęcia adaptacyjne dla dzieci rozpoczynających edukację przedszkolną odbywają się pod koniec sierpnia każdego roku.  Dzieci chcące rozpocząć edukację przedszkolną wcześniej niż  od września zapraszamy serdecznie wraz z Rodzicami w każdym momencie roku szkolnego , w godzinach przedpołudniowych , po wcześniejszym uzgodnieniu z wychowawcą grupy.

Podczas tych zajęć Rodzice zapraszani są do zabaw wspólnie z Dzieckiem. Wówczas mogą przekonać się, jak dziecko czuje się na zajęciach i czy jest gotowe do pozostania w przedszkolu bez mamy lub taty.

Zajęcia adaptacyjne w naszym Przedszkolu, odbywają się w ostatnim tygodniu sierpnia, w godz. od 10.00 do 12.00. Zajęcia podzielone są na dwie części: część dydaktyczną w salach i część rozrywkową na placu zabaw. Zapraszamy serdecznie Wszystkich Rodziców z dziećmi na te zajęcia.