Paulina Błaszkiewicz

Żłobek - wychowawca

Jestem osobą punktualną, uśmiechniętą oraz  komunikatywną, co pozwala mi nawiązać szybko kontakt z dziećmi. Cenię sobie porządek. Praca z dziećmi była moim marzeniem już od gimnazjum. Od zawsze wiedziałam, co chcę w życiu robić. Śmiało mogę powiedzieć, że kocham mój zawód. Spełniam się w pracy w 100%. Ona daje mi dużo radości, satysfakcji z tego, że mogę uczyć i przekazywać swoją wiedzę maluszkom. Ich uśmiechy wynagradzają mi cały codzienny wysiłek, jaki wkładam w pracę z nimi. Lubię w swojej pracy wykorzystywać różne zabawy sensoryczne, dzięki którym dzieci rozwijają swoją motorykę małą, zmysł dotyku. Bardzo często wykorzystuję różne techniki plastyczne w pracy z dziećmi. Pomogło mi w tym uczestnictwo w webinarach  :"Techniki plastyczne wykorzystywane w pracy z dziećmi". Urozmaicony dobór technik plastycznych przyczynia się bowiem do pełniejszego rozwoju twórczości dziecka. Ulubioną metodą w mojej pracy są również wszelkiego rodzaju zabawy paluszkowe. Dzieci bardzo je lubią. Uczestniczenie w kursach, dotyczących tego tematu, pogłębiło moją wiedzę w tym zakresie. Prywatnie jestem mamą 3-letniej Lenki. Moja pasją jest robienie ciast. Razem z córką pieczemy ciasta oraz babeczki. Lubimy też wspólnie gotować i eksperymentować w kuchni. Czas wolny spędzam na spacerach i jeździe na rowerze.

Dorota Garusińska

4-latki - wychowawca

Swoją pracę z dziećmi rozpoczynałam od prowadzenia gromad zuchowych. Jako instruktorka Stowarzyszenia Harcerskiego zrozumiałam, że praca z dziećmi to moja pasja. Już prawie 15 lat pracuję w zawodzie nauczyciela edukacji przedszkolnej i każdy dzień sprawia mi ogromną radość. Razem z dziećmi odkrywamy świat, pracujemy metodą projektową i dobrze się bawimy przeżywając niesamowite przygody. W mojej pracy staram się wspierać naturalne zdolności dzieci, jak również stwarzać przestrzeń do wczesnego wspomagania ich rozwoju jako trener marek Sensoplastyka®, Trening Kreatywnego Wczesnego Rozwoju™ i Plastyka Ekspresyjna®. Uważam, że najważniejsze jest zbudowanie kreatywnej przestrzeni, w której przez ekspresyjne eksperymentowanie, dzieci mogą rozwijać swój potencjał twórczy, a w czasie realizowania projektów STEAM mogą wzmacniać kompetencje niezbędne w XXI wieku. W Przedszkolu Hula-Hop organizowałam Letnią Akademię  Sztuki i Letnią Akademię Nauki.

Paulina Michalska

3-latki - pomoc

Od lat pragnęłam pracować z dziećmi. Całą swoją zdobytą wiedzę chciałabym przekazać najmłodszym, którzy są ciekawi świata i tego co się dzieje wokół nich. W swojej pracy staram się zwracać uwagę na wszystkie potrzeby dzieci i wspólnie z Nimi rozwiązywać ich problemy, a także zawsze pamiętać o tym, że każdy człowiek potrzebuje uwagi i akceptacji drugiej osoby. Dużą wagę przywiązuję do osiągania przez dzieci samodzielności, by z powodzeniem mogły radzić sobie w otaczającym środowisku.