image
0 Comment

Paulina Błaszkiewicz

Jestem osobą punktualną, uśmiechniętą oraz  komunikatywną, co pozwala mi nawiązać szybko kontakt z dziećmi. Cenię sobie porządek.
Praca z dziećmi była moim marzeniem już od gimnazjum. Od zawsze wiedziałam, co chcę w życiu robić. Śmiało mogę powiedzieć, że kocham mój zawód. Spełniam się w pracy w 100%. Ona daje mi dużo radości, satysfakcji z tego, że mogę uczyć i przekazywać swoją wiedzę maluszkom. Ich uśmiechy wynagradzają mi cały codzienny wysiłek, jaki wkładam w pracę z nimi. Lubię w swojej pracy wykorzystywać różne zabawy sensoryczne, dzięki którym dzieci rozwijają swoją motorykę małą, zmysł dotyku.
Bardzo często wykorzystuję różne techniki plastyczne w pracy z dziećmi. Pomogło mi w tym uczestnictwo w webinarach  :”Techniki plastyczne wykorzystywane w pracy z dziećmi”. Urozmaicony dobór technik plastycznych przyczynia się bowiem do pełniejszego rozwoju twórczości dziecka.
Ulubioną metodą w mojej pracy są również wszelkiego rodzaju zabawy paluszkowe. Dzieci bardzo je lubią. Uczestniczenie w kursach, dotyczących tego tematu, pogłębiło moją wiedzę w tym zakresie.

Prywatnie jestem mamą 3-letniej Lenki. Moja pasją jest robienie ciast. Razem z córką pieczemy ciasta oraz babeczki. Lubimy też wspólnie gotować i eksperymentować w kuchni. Czas wolny spędzam na spacerach i jeździe na rowerze.