image
0 Comment

Monika Mendel

Moja  praca od zawsze związana jest z dziećmi. Wykonywany zawód to dla mnie nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja. Daje mi ogromną satysfakcję i poczucie spełnienia zawodowego.

Swoje kwalifikacje podnoszę biorąc udział w różnego rodzaju szkoleniach i kursach dla pedagogów, na przykład –„Multisensoryczna nauka języka angielskiego w przedszkolu”, „Bajkoterapia, czyli terapeutyczna rola bajek” , „Wczesna nauka czytania metodą sylabową’ , „Zabawy matematyczne w przedszkolu”, „Muzyka i ja –prowadzenie zajęć metoda Batii Strauss”  i wiele innych.

Regularnie uczestniczę w projektach międzyprzedszkolnych i międzynarodowych tworzonych dla przedszkolaków, takich jak „Mały Miś w świecie wielkiej literatury” czy „Wędrująca książka”.

W codziennej pracy jestem otwarta na współpracę z rodzicami,  zawsze kierując się dobrem dziecka.

Jako nauczyciel staram się zaszczepić w dzieciach potrzeby doświadczania i poznawania, by były samodzielne i  wierzyły w swoje możliwości.  Moim celem jest prowadzenie zajęć twórczych i kreatywnych, które zostawią uśmiech na twarzy  dziecka i rozwiną odpowiednio jego  potencjał.

W kontaktach z przedszkolakami skupiam się na nauce przez zabawę oraz koncentruję się  na zbudowaniu atmosfery pełnej zaufania i poczucia bezpieczeństwa.  Obserwowanie postępów u swoich podopiecznych, przynosi mi wiele radości i satysfakcji.

Prywatnie jestem mamą trójki dzieci, pasjonatką tworzenia pomocy i dekoracji DIY oraz gry na ukulele.