WSZECHSTRONNY ROZWÓJ, 5 - cio letnie dzieci już czytają, KREATYWNE MYŚLENIE, DIETY ! SUKCESY W PRACY Z DZIEĆMI NIEPEŁNOSPRAWNYMI I Z TRUDNOŚCIAMI ROZWOJOWYMI. ENGLISH ALL DAY! WYSOKI POZIOM NAUCZANIA, 14 LAT DOŚWIADCZENIA, DZIECI 2-6 lat, PRACE BADAWCZE. Youtube Nasz Żłobek

Hula Hop @ Facebook

Jadłospis

 

JADŁOSPIS

 

 

14.10.2019r.

15.10.2019.

16.10.2019

17.10.2019

18.10.2019

 

 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

 

ŚNIADANIE

płatki kukurydziane na mleku, pieczywo mieszane, masło, szynka domowa, liść sałaty, pomidor, herbatka z cytryną.

kaszka kukurydziana na mleku, kajzerka, pasta jajeczna ze szczypiorkiem, talerz warzyw, herbatka z cytryną. makaroniki na mleku, bułka ciabatta, masło, polędwica sopocka, liść sałaty, papryka, herbatka z cytryną. płatki jaglane na mleku, pieczywo mieszane, ser żółty, wędlinka, liść salaty, ogórek zielony, herbatka z cytrynką. płatki miodowe na mleku, bagietka, schab pieczony, liść salaty, pomidor, herbatka z cytryną.  
 
 
 
 
IAD zupa  z soczewicy czerwonej z mięskiem i grzankami, makaron świderki z serem białym, śmietanka, kompot wielowocowy niskosłodzony. zupa porowo-serowa, pulpety w sosie koperkowym, kasza jęczmienna, surówka z kapusty pekińskiej, kompot wieloowocowy niskosłodzony. zupa  brokułowa, kotlet schabowy panierowany, ziemniaki z koperkiem, marchewka z groszkiem, kompot wieloowocowy niskosłodzony. zupa z białej kapusty, potrawka drobiowa, ryż, mizeria z jogurtem, kompot wieloowocowy niskosłodzony. zupa fasolowa, kotlet jajeczny, ziemniaki, surówka z kiszonego ogórka z marchewką, kompot wieloowocowy niskosłodzony.  
 
 
 
 
 

OREK

kanapka z masełkiem , kiełbasa żywiecka, banan, herbatka malinowa.

shake bananowy, biszkopcik, krążek ryżowy, jabłuszko, herbatka żurawinowa.       bagietka z masłem, wędlinka, śliwka, herbatka miętowa z cytrynką. szarlotka jesienna z kruszonką - wypiek własny, gruszka, herbatka z dzikiej róży. grzanki z serem i szynką, nektarynka, herbatka owocowa.