WSZECHSTRONNY ROZWÓJ, 5 - cio letnie dzieci już czytają, KREATYWNE MYŚLENIE, DIETY ! SUKCESY W PRACY Z DZIEĆMI NIEPEŁNOSPRAWNYMI I Z TRUDNOŚCIAMI ROZWOJOWYMI. ENGLISH ALL DAY! WYSOKI POZIOM NAUCZANIA, 14 LAT DOŚWIADCZENIA, DZIECI 2-6 lat, PRACE BADAWCZE. Youtube Nasz Żłobek

Hula Hop @ Facebook

Jadłospis

 

JADŁOSPIS

 

 

20.01.2019r.

21.01.2019.

22.01.2019

23.01.2019

24.01.2019

 

 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

 

ŚNIADANIE

płatki czekoladowe Nesquickmiodowe na mleku, pieczywo mieszane, masło, polędwica miodowa, liść sałaty, pomidor, herbatka z cytryną.

kaszka kukurydziana na mleku, kajzerka, maslo, jajko na twardo, szczypiorek, pomidor, herbatka z cytrynką. owsianka na mleku z rodzynkami, bułka ciabatka, masło, pierś królewska, liść sałaty, papryka, herbatka z cytryną. płatki jęczmienne na mleku, pieczywo mieszane, masło, szynka bankietowa, liść sałaty, pomidor, herbatka z cytrynką. rogalik maślany, kakao, powidła domowe morelowe, herbatka z cytrynką.  
 
 
 
 
IAD zupa dyniowa z mięskiem i zacierkami, ryz z jabłuszkiem duszonym i bitą śmietaną, kompot  wielowocowy niskosłodzony. rosól z makaronem, pierś drobiowa ze szpinakiem, kasza kus-kus, sałata lodowa z rzodkiewką i jogurtem,kompot wieloowocowy niskosłodzony. zupa  ryżanka z pomidorami, pierogi z mięskiem - wyrób własny , surówka z ogórka kwaszonego, kompot wieloowocowy niskosłodzony. kapuśniak z natką , gulasz węgierski, kasza gryczana, surówka z kapusty czerwonej, kompot wieloowocowy niskosłodzony. zupa zacierkowa, kopytka z bułeczka i maselkiem , surówka z marchewki i jabluszka, kompot wieloowocowy niskosłodzony.   
 
 
 
 
 

OREK

bagietka, masło, szynka wiejska pieczony, banan, herbatka malinowa.

serek Danio, krążek ryżowy, herbatnik zwykły, gruszka, herbatka owocowa. sałatka  z tuńczyka, bułka wrocławska, masło, mandarynka, herbatka z ziołowa. ciasto drożdżowe z kruszonką - wypiek własny, jabłko, kisielek do picia. kanapka z masełkiem i wędlinką, jabluszko, herbatka z żurawiny.