WSZECHSTRONNY ROZWÓJ, 5 - cio letnie dzieci już czytają, KREATYWNE MYŚLENIE, DIETY ! SUKCESY W PRACY Z DZIEĆMI NIEPEŁNOSPRAWNYMI I Z TRUDNOŚCIAMI ROZWOJOWYMI. ENGLISH ALL DAY! WYSOKI POZIOM NAUCZANIA, 14 LAT DOŚWIADCZENIA, DZIECI 2-6 lat, PRACE BADAWCZE. Youtube Nasz Żłobek

Hula Hop @ Facebook

Jadłospis

 

JADŁOSPIS

 

 

12.08.2019r.

13.08.2019.

14.08.2019

15.08.2019

16.08.2019

 

 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

 

ŚNIADANIE

płatki miodowe na mleku, pieczywo mieszane, masło, szynka krucha, talerz warzyw, herbatka z cytryną.

kaszka manna na mleku, bułka ciabatta, masło, jajko na twardo, talerz warzyw, herbatka z cytrynką. owsianka na mleku, kajzerka, polędwica sopocka, liść sałaty, papryka, herbatka z cytryną.   płatki jęczmienne na mleku, bagietka, masło, kiełbasa krakowska, pomidor, herbatka z cytryną.  
 
 
 
 
IAD zupa ogórkowa z ryżem i mięskiem, makaron z serem białym i polewą owocową, kompot truskawkowy niskosłodzony. zupa kalafiorowa z natką pietruszki, pieczeń rzymska, kasza jęczmienna, mizeria,kompot wieloowocowy niskosłodzony. zupa z kaszy pęczak z koperkiem, goląbki w sosie pomidorowym, ziemniaki młode, ogórek małosolny,kompot wieloowocowy niskosłodzony.   zupa  fasolowa z majerankiem, nalesniki z dżemem i bitą śmietaną, kompot wielooowocowy niskosłodzony.  
 
 
 
 
 

OREK

bułka paryska, masło, indyk wędzony, banan, herbatka miętowa.

budyń waniliowy, biszkopcik, ciasteczko maślane, arbuz.           kolorowe kanapki z wędlinka , jabłusko, herbatka malinowa.   tosty z szynką i żółtym serem, banan, herbatka z czystka.