WSZECHSTRONNY ROZWÓJ, 5 - cio letnie dzieci już czytają, KREATYWNE MYŚLENIE, DIETY ! SUKCESY W PRACY Z DZIEĆMI NIEPEŁNOSPRAWNYMI I Z TRUDNOŚCIAMI ROZWOJOWYMI. ENGLISH ALL DAY! WYSOKI POZIOM NAUCZANIA, 14 LAT DOŚWIADCZENIA, DZIECI 2-6 lat, PRACE BADAWCZE. Youtube Nasz Żłobek

Hula Hop @ Facebook

Jadłospis

 

JADŁOSPIS

 

 

17.12.2018r.

 

18.12.2018.

19.12.2018

20.12.2018

21.12.2018

 

 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

 

ŚNIADANIE

płatki ukurydziane na mleku, pieczywo mieszane, masło, poledwica sopocka, sałata, pomidor, napar z herbaty z cytryną

kasza jęczmienna na mleku, kajzerka, masło, serek Almette, talerz warzyw, napar z herbaty z cytyryną. owsianka na mleku, bułka z ziarnem, masło, szynka wiejska, sałata, paski ogórka, napar  herbaty z cytryną. kaszka kukurydziana na mleku, pieczywo mieszane, masło, jajko na twardo, warzywa, napar herbaty z cytryną. płatki czekoladowe na mleku, bułka wrocławska, masło, kiełbasa żywiecka, sałata, rzodkiewka,  napar z herbaty z cytryną.  
 
 
 
 
IAD krem z zielonego groszku z mięskiem i grzankami, makaron muszelki, ser biały, mus truskawkowy, kompot wieloowocowy niskosłodzony. zupa brokułowa, befsztyk wolowy z cebulką, ziemniaki, buraczki gotowane, kompot wieloowocowy niskosłodzony. zupa ogórkowa, indyk pieczony w sosie śmietanowym, surówka z kapusty pekińskiej, ryż,  kompot wieloowocowy niskosłodzony. barszcz czerwony , kotlet góralski, surówka z marchewki, ziemniaki, kompot wielooocowy niskosłodzony. krupnik z kaszy pęczak, pyzy z mięsem, słupki ogórka kwaszonego, kompot wieloowocowy niskosłodzony.  
 
 
 
 
 

OREK

chlebek ciemny pełnoziarnisty, masło, szynka biała, jabłko, napar z herbaty z cytryną.

bułeczka z kruszonką, kakao, banan. tosty z wędlinką i serem żółtym, gruszka, napar malinowy. chlebek biały, masło, indyk gotowany, mandarynka, napar z czystka. jogurt naturalny z malinami, banan, wafle kukurydziane, biszkopcik domowy.