WSZECHSTRONNY ROZWÓJ, 5 - cio letnie dzieci już czytają, KREATYWNE MYŚLENIE, DIETY ! SUKCESY W PRACY Z DZIEĆMI NIEPEŁNOSPRAWNYMI I Z TRUDNOŚCIAMI ROZWOJOWYMI. ENGLISH ALL DAY! WYSOKI POZIOM NAUCZANIA, 14 LAT DOŚWIADCZENIA, DZIECI 2-6 lat, PRACE BADAWCZE. Youtube Nasz Żłobek

Hula Hop @ Facebook

Jadłospis

 

JADŁOSPIS

 

 

9.03.2019r.

10.03.2019.

11.03.2019

12.03.2019

13.03.2019

 

 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

 

ŚNIADANIE

płatki Cini-Mini cynamonowe na mleku, pieczywo mieszane, masło, szynka złota, liść sałaty, pomidor, herbatka z cytryną.

zacierki na mleku, kajzerka, masło, pasta z jajka i szynki ze szczypiorkiem, talerz warzyw mieszanych, herbatka z cytrynką. kaszka kukurydziana na mleku, bułka ciabatka, masło, polędwica sopocka, liść sałaty, papryka, herbatka z cytryną. jaglanka na mleku, pieczywo mieszane, masło, pasztet drobiowy - wypiek wlasny, ogórek, herbatka z cytrynką. płatki  kukurydziane na mleku, pieczywo mieszane, masło, serek Almette, serek topiony,herbatka z cytrynką.  
 
 
 
 
IAD zupa pomidorowa z makaronem i mięskiem, ryż z jabłuszkiem duszonym, bita śmietanka, kompot  wielowocowy niskosłodzony. rosół z natka pietruszki, pulpety w sosie pomidorowym, ziemniaki, surówka wielowarzywna, kompot wieloowocowy niskosłodzony. krupnik z kaszy jęczmiennej, pierogi z mięskiem, ogórek kwaszony, kompot wieloowocowy niskosłodzony. zupa ogórkowa z koperkiem, gulasz węgierski, kasza gryczana, surówka z kapusty czerwonej, kompot wieloowocowy niskosłodzony. barszcz ukraiński, kotlet jajeczny, ziemniaki, surówka z kapusty kiszonej, kompot wieloowocowy niskosłodzony.   
 
 
 
 
 

OREK

bagietka, masło, wędlinka, banan, herbatka malinowa.

serek waniliowy, krążek kukurydziany, słomka ptysiowa, gruszka, herbatka z czarnej porzeczki. rogal z kruszonką, masło, miód ,powidła, mandarynka, kawa Inka. ciasto marchewkowe - wypiek własny, kisielek do picia, jabłuszko, herbatka lipowa. kanapka z masłem i wędlinką, jabłuszko, herbatka z dzikiej róży.