WSZECHSTRONNY ROZWÓJ, 5 - cio letnie dzieci już czytają, KREATYWNE MYŚLENIE, DIETY ! SUKCESY W PRACY Z DZIEĆMI NIEPEŁNOSPRAWNYMI I Z TRUDNOŚCIAMI ROZWOJOWYMI. ENGLISH ALL DAY! WYSOKI POZIOM NAUCZANIA, 14 LAT DOŚWIADCZENIA, DZIECI 2-6 lat, PRACE BADAWCZE. Youtube Nasz Żłobek

Hula Hop @ Facebook

Jadłospis

 

JADŁOSPIS

 

 

22.04.2019r.

 

23.04.2019.

24.04.2019

25.04.2019

26.04.2019

 

 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

 

ŚNIADANIE

 

płatki miodowe z mlekiem, szynka wiejska, masełko, pieczywo mieszane, napar herbaty  z cytryną. kaszka kukurydziana na mleku, twarożek ze szczypiorkiem i rzodkiewką, talerz warzyw do wyboru, herbatka z cytryną. płatki jęczmienne na mlekuryżowe na mleku, chlebek Zdrówko, masło, poledwica sopocka, talerz warzyw do wyboru, herbatka z cytryną. makaron literkowy na mleku, jajecznica na masełku, szczypiorek, talerz warzyw, herbata z cytryną.  
 
 
 
 
IAD   zupa dyniowa z mięskiem i zacierkami, spaghetti z sosem mięsno-warzywnym, kompot wieloowocowy niskosłodzony. zupa jarzynowa z zieleniną, pierś drobiowa pieczona w sisie własnym, kasza kus-kus, sałata z jogurtem,kompot wieloowocowy niskosłodzony. zupa pomidorowa z ryżem i natką pietruszki, kotlet schabowy, ziemniaki, buraczki czerwone , kompot wieloowocowy niskosłodzony. zupa fasolowa z majerankiem, ryba w panierce, ziemniaki, surówka z kapusty kiszonej, kompot wieloowocowy niskosłodzony.  
 
 
 
 
 

OREK

  

bułka grahamka, masło, szynka z indyka, banan, herbatka malinowa.                                                        chałka z kruszonką i masłem, jabłuszko, kawa zbożowa. ciasto domowe - wypiek własny, kisiel truskawkowy, gruszka. paluch otrębowy, masło, wędlinka krucha, jabłko, napar z owoców leśnych.