WSZECHSTRONNY ROZWÓJ, 5 - cio letnie dzieci już czytają, KREATYWNE MYŚLENIE, DIETY ! SUKCESY W PRACY Z DZIEĆMI NIEPEŁNOSPRAWNYMI I Z TRUDNOŚCIAMI ROZWOJOWYMI. ENGLISH ALL DAY! WYSOKI POZIOM NAUCZANIA, 14 LAT DOŚWIADCZENIA, DZIECI 2-6 lat, PRACE BADAWCZE. Youtube Nasz Żłobek

Hula Hop @ Facebook

Jadłospis

 

JADŁOSPIS

 

 

11.02.2018r.

 

12.02.2018.

13.02.2018

14.02.2018

15.02.2018

 

 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

 

ŚNIADANIE

kulki Nesquick na mleku, pieczywo mieszane, masło, szynka wiejska, warzywa do wyboru, napar herbaty z cytryną.

kaszka kukurydziana na mleku, pieczywo ciemne pełnoziarniste, masło, pasta jajeczna, rzodkiewka, szczypiorek,  napar herbaty z cytyryną. płatki jęczmienne na mleku, kajzerka, masło, indyk gotowany, plastry pomidora, liść sałaty, napar herbaty z cytryną. zacierki na mleku, chlebek "Zdrówko", masło, ser żółty, słupki papryki, napar  z herbaty z cytryną. ryżanka na mleku, paluch otrębowy, masło, krakowska podsuszana,talerz warzyw, napar z herbaty z cytryną.  
 
 
 
 
IAD zupa  krem z zielonego groszku z mięskiem , grzanką i ziołami, pene, pesto czerwone ,kompot wieloowocowy niskosłodzony. krupnik z natka pietruszki, kotlet "Shreka", ziemniaki z koperkiem, brokuły gotowane na parze, kompot wieloowocowy niskosłodzony. kapuśniak z majerankiem, potrawka drobiowa, ryż, marchewka gotowana,kompot wieloowocowy niskosłodzony. barszcz ukraiński, indyk pieczony w ziołach, ziemniaki, surówka z kapusty modrej, kompot wieloowocowy niskosłodzony. zupa z żółtych warzyw, ryba w cieście naleśnikowym, ziemniaki, surówka z ogórka kwaszonego, kompot wieloowocowy niskosłodzony.  
 
 
 
 
 

OREK

paluch otrębowy, masło, polędwica sopocka, papryka, sałata, napar owocowy, banan.

pudding waniliowy, krążek ryżowy, ciastko owsiane, gruszka, herbatka malinowa. rogal drożdżowy z kruszonką, masło, mandarynka, napar owocowy. sałatka jarzynowa, bułka wrocławska, masło, wędlinka, gruszka, napar z herbaty z cytryną. pieczywo mieszane, masło, serek Almette, pomidor, jabłko, napar z czystka.