WSZECHSTRONNY ROZWÓJ, 5 - cio letnie dzieci już czytają, KREATYWNE MYŚLENIE, DIETY ! SUKCESY W PRACY Z DZIEĆMI NIEPEŁNOSPRAWNYMI I Z TRUDNOŚCIAMI ROZWOJOWYMI. ENGLISH ALL DAY! WYSOKI POZIOM NAUCZANIA, 14 LAT DOŚWIADCZENIA, DZIECI 2-6 lat, PRACE BADAWCZE. Youtube Nasz Żłobek

Hula Hop @ Facebook

Jadłospis

 

JADŁOSPIS

 

 

09.12.2019r.

10.12.2019.

11.12.2019

12.12.2019

13.12.2019

 

 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

 

ŚNIADANIE

płatki miodowe na mleku, pieczywo mieszane, masło, szynka cygańska, liść sałaty, pomidor, herbatka z cytryną.

kasza manna na mleku, kajzerka, masło, pasta jajeczna ze szczypiorkiem, talerz warzyw do wyboru, herbatka z cytrynką. jaglanka na mleku, bułka ciabata, masło, polędwica sopocka, liść sałaty, ogórek kwaszony, herbatka z cytryną. zacierki na mleku, kiełbaski z szynki, kajzerka, masło, ketchup, talerz warzyw do wyboru, herbatka z cytrynką. musli na mleku, pieczywo mieszane, masło, ser żółty, liść sałaty, pomidor, herbatka z cytrynką.  
 
 
 
 
IAD zupa z soczewicy z grzanką i mięskiem, naleśniki z serkiem waniliowym i polewą truskawkową, kompot wielowocowy niskosłodzony. zupa kalafiorowa z natką, kotlet mielony, ziemniaki, marchewka z groszkiem, kompot wieloowocowy niskosłodzony. zupa  ryżanka , filet z kurczaka w sosie własnym, ziemniaki, mizeria ze śmietanką, kompot wieloowocowy niskosłodzony. kapuśniak z natką, gulasz węgierski, kasza gryczana, sur. z kapusty pekińskiej, kompot wieloowocowy niskosłodzony. barszcz czerwony, kotlet rybny, ziemniaki, sur. z kapusty kwaszonej, kompot wieloowocowy niskosłodzony.   
 
 
 
 
 

OREK

bagietka, masło, schab pieczony, banan, herbatka malinowa.

budyń do picia smietankowy, jabłuszko, krążek ryżowy, herbatnik, herbatka lipowa. rogal maślany z kruszonką, dżem morelowy, mandarynka, herbatka owocowa. ciasto czekoladowe z kruszonką- wypiek własny, gruszka, kakao/herbatka. kanapka z masełkiem, wędlinka, jabłuszko, herbatka ziołowa.