WSZECHSTRONNY ROZWÓJ, 5 - cio letnie dzieci już czytają, KREATYWNE MYŚLENIE, DIETY ! SUKCESY W PRACY Z DZIEĆMI NIEPEŁNOSPRAWNYMI I Z TRUDNOŚCIAMI ROZWOJOWYMI. ENGLISH ALL DAY! WYSOKI POZIOM NAUCZANIA, 14 LAT DOŚWIADCZENIA, DZIECI 2-6 lat, PRACE BADAWCZE. Youtube Nasz Żłobek

Hula Hop @ Facebook

Przedszkole

Przedszkole HULA-HOP  to  wyjątkowe miejsce, przepełnione radosną atmosferą, gdzie  doskonała znajomość potrzeb najmłodszych i długoletnie doświadczenie w pracy z Dziećmi, znajomość nowoczesnych trendów edukacyjnych i ich ogromnej roli w stymulacji rozwoju Dziecka we wszystkich sferach funkcjonowania, dają bezpieczeństwo , doskonały rozwój i dobre samopoczucie Dziecka.

 

Naszą placówkę otacza starodrzew, jest przepięknie położona, w otulinie Chojnowskiego Parku Narodowego, gdzie leśna aura i świeże powietrze sprzyjają zachowaniu zdrowia Dziecka.

 

Dzieci w Naszym Przedszkolu rozwijają się w  środowisku dwujęzycznym, gdzie język polski i angielski stają się dla Dziecka naturalnymi kodami porozumiewania się. Dlatego w Naszym Przedszkolu pracujemy wg programu Mother Goose Time,zajęcia e odbywają się  2 x dziennie. Informacje zwrotne otrzymywane od doświadczonych Nauczycieli, Rodziców są dowodem na to, że nasz program nauczania,  staje się drogą do sukcesu każdego Dziecka na miarę jego indywidualnych możliwości.  Daje Dzieciom oręż, bo rozbudza w nich pewność siebie, wiarę we własne siły i chęć do nauki na dalszych szczeblach edukacji.

 

Budynek przedszkolny jest wyposażony w przestrzenne, słoneczne sale, stworzone z myślą o zaspokojeniu potrzeb każdego Dziecka. Posiadamy unikalną salę zabaw KOLORADO - ze zjeżdżalnią i basenem z piłeczkami.  Ta sala to jedyna w swoim rodzaju pomoc, zapewniająca twórczy rozwój we wszystkich strefach funkcjonowania Dziecka . Mamy oddzielne pokoje dla specjalistów, nowoczesny system kamer i domofon oraz klimatyzację, szczególnie potrzebna w czasie upałów. Budynek spełnia wszelkie wymagania Sanepidu, BHP i PPOŻ.

Mamy bardzo dobrze funkcjonujący plac zabaw, posiadający pozytywne atesty, zapewniające bezpieczeństwo podczas zabawy. Wydzielony  duży ogród do zabaw na świeżym powietrzu, przeznaczony również do organizowania pikników i imprez z udziałem naszych Dzieci. Otoczenie drzew i roślinności chroni Dzieci przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym, warunkując zdrowy rozwój podczas zabawy.

 

W Przedszkolu mamy własną kuchnię, gdzie panie Kucharki starannie przygotowują uwielbiane przez Dzieci potrawy i pyszne ciasta!

Oddana Dzieciom, pomocna, zaangażowana w swoja pracę i opiekę nad Dziećmi Kadra Pedagogiczna napełnia serca każdego Rodzica spokojem i poczuciem bezpieczeństwa.Tworzymy zespół ludzi pracujących z pasją, zaangażowaniem i wielką przyjemnością. Hula – Hop, to miejsce, gdzie Państwa Dziecko znajdzie ciepło, miłość, akceptację, szacunek, życzliwość. Nasze Hula – Hop może dać Dzieciom, to co je uniesie – skrzydła wiary we własne siły, zasób wiedzy i umiejętności, które rozbudzą w nich pokłady nieograniczonych możliwości. To bezpieczne, kameralne i przyjazne miejsce, gdzie spełniamy dziecięce marzenia.

 

Zapraszamy do świata mądrej kreatywnej zabawy i nauki ! Mamy pasję i doświadczenie !