WSZECHSTRONNY ROZWÓJ, 5 - cio letnie dzieci już czytają, KREATYWNE MYŚLENIE, DIETY ! SUKCESY W PRACY Z DZIEĆMI NIEPEŁNOSPRAWNYMI I Z TRUDNOŚCIAMI ROZWOJOWYMI. ENGLISH ALL DAY! WYSOKI POZIOM NAUCZANIA, 14 LAT DOŚWIADCZENIA, DZIECI 2-6 lat, PRACE BADAWCZE. Youtube Nasz Żłobek

Hula Hop @ Facebook

Język Angielski

 

 

Mother Goose Time Curriculum

 

Mother Goose Time Curriculum - prezentacja

 

 

 

 

W przedszkolu Hula- Hop codzienne zajęcia z języka angielskiego prowadzone są w oparciu o amerykański program nauczania przedszkolnego- Mother Goose Time. Jest to niezwykle skuteczny program nauczania jęyka angielskiego, który opiera się na naturalnej metodzie przyswajania języka przez Dzieci- immersji językowej. Program wspiera kompleksowo rozwój Dziecka stymulując je za pomocą nie tylko naturalnego kontaktu z językiem obcym, ale również poprzez różnorodne prace plastyczne, zabawy ruchowe, projekty kulinarne, eksperymenty oraz codzienne rytuały. Mama Gąska uczy Dzieci korzystania z mapy, liczenia, określania kolorów i kształtów, dbania o przyrodę i porządek w swoim bliskim otoczeniu, pomaga opisać pogodę oraz podzielić się obowiązkami, a przede wszystkim pozwala świetnie się bawić podczas odkrywania świata po angielsku!

Pogram bazuje na wielu teoriach nauczania, ale przede wszystkim na teorii inteligencji wielorakich prof. Howarda Gardnera ( inteligencja logiczno-matematyczna, językowa, przyrodnicza, wizualno-przestrzenna, emocjonalna , muzyczna, interpersonalna i intrapersonalna ). Profesor na  jednym ze swoich wykładów określił ją w bardzo czytelny sposób:

Nasz umysł to nie jest jeden komputer. Jesteśmy wyposażeni w 8 – 9 komputerów o różnych parametrach. Te "komputery” to nasze zdolności. Jedni z łatwością liczą, inni szybciej uczą się tańca, a jeszcze inni robią świetne konstrukcje. Nasze zdolności są "zakodowane” w mózgu i nikt z nas nie jest "przeciętniakiem”. – Te zdolności najłatwiej zauważyć u małego dziecka, bo ono reaguje naturalnie.
( Prof. Gardner, wykład w ramach projektu Edukacja Umysłu, Kielce 2011)

 

 

English classes in our pre- school are based on the American Mother Goose Time Curriculum. It is the curriculum based on one of the most successful methods of teaching English to children- immersion. It supports child development not only through the language immersion, but also through various art projects, experiments, singing, dancing and set daily rituals.

Mother Goose shows Children how to use map, count, name colours and shapes, describe weather and share responsibilities, but most of all it allows Children to explore the World in English!

Each activity or project sugested by the Mother Goose Time curriculum reinforces developmentally appropriate skills to help your child grow and learn.

 

Weather All Around Us

 

Spring Flowers

 

Wake up flowers, wake up trees,

Wake up bears, wake up bees.

Wake up Spring, won't you please?

 

 

 

 

 

March 17th- St Patrick's Day

 

On the March 17th we celebrated St Patrick's Day. Now we know the symbol of shamrock and why Irish like the colour green so much. We listened to the story of the pot with gold that can be found at the end of a rainbow and we made our own rainbows. What is more- we had our own Leprechauns to protect the gold and the secrets of the rainbow.

 

 

Soft as a Cloud Dough

How can you make a cloud? Children made dough which was soft as a cloud. We measured and poured conditioner and cornstarch, children took turns mixing and finally, after we added just a few drops of blue food colouring- our clouds were ready to play!

 

 

Ocean In a Bottle

 

Do you know how to close the ocean in a bottle? We already know! All you need to do is to mix some water, oil, food colouring and smile. Our little scientists took a close look at the results and had a lot of fun. Just look:

 

 

 

 

 

MY AMAZING BODY

 

 

 

 

 

I CAN TOUCH...

What textures can you feel with your hands?  Children recognise soft, hard, rough and smooth textures on the Tree Texture Books. Are the textures from the book and the items in nature the same or different?

 

 I SMELL...

Children trace the number 1 and draw a nose. What do you like to smell with your nose? Children cut out photos from grocery ads or draw items they enjoy smelling.

SOUND MATCH

Listen close and you will hear..

What sounds can you recognize with your eyes closed? Children experiment by making different sounds and playing with the shakers. They try to match sounds according to the Discover Science Experiment!

 

 

 

SHAPE BODIES

What shapes can you find on your body? Children use shapes to create a design of their shape bodies. Children take turns recreating the designs pictured on the Shape Design Mat.

 

Community Helpers

 

 

 

 

Construction Worker

" Johnny pounds with one hammer,

Then he adds another...

Johnny punds with two hammers,

Then he adds another..

Johhny punds with five hammers,

Then he.. falls asleep!"

 

Our "Safety First Headband"

 

 

 

 

 Winter in the Woods

 

 

 

 Icicles

 "Five icicles sparkles in the light.

Out came the sun,

And melted one,

Until it dripped right out of sight."

 

Our "Ice Painting"

 

 

 

 Me and My Family

 

 

 

 What makes me surprised?

" Ella is gone..

Where can she be?

Peek- a- boo!

I see you!

You surprised me!"

 

Our "Peek- a- Boo Surprise Art"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 N A S Z E    W Y C I E C Z K I

WYCIECZKA DO CENTRUM NAUKI KOPERNIK DO PLANETARIUM

        Wybraliśmy się na wycieczkę, do Planetarium w Centrum Nauki Kopernik na film "Pod jednym niebem".Po wejściu do sali projekcyjnej,powitało nas "niebo pełne gwiazd" i  zajęliśmy swoje miejsca. Pan Narrator zapowiedział interaktywny pokaz "Zając Franek i gwiezdna przygoda".i kopuła planetarium zamieniła się w las, który dzieci malowały  "siłą wyobraźni". W "namalowanym" przez dzieci lesie pojawiły się leśne zwierzątka. Razem z nowo poznanymi przyjaciółmi oglądaliśmy niebo nocą.Następnie powitali nas  Elmo i Żółtodziób – bohaterowie „Ulicy Sezamkowej”,którzy zabrali  nas w fascynującą podróż do gwiazd. Odwiedził nas także gość z Chin – Hu Hu Zhu i opowiedział o swoim kraju. Razem oglądaliśmy  Wielki Wóz, szukaliśmy Gwiazdy Polarnej i spacerowaliśmy po powierzchniKsiężyca.

 

WYCIECZKA DO GRODU WOJÓW  BOLESŁAWA CHROBREGO W  "WAROWNI JOMSBORG"

      Wszyscy pojechaliśmy na niesamowitą wycieczkę, pełną atrakcji do grodu wojów Bolesława Chrobrego w " Warowni Jomsborg", gdzie czekały na nas warsztaty historyczne, pokazy i nauka starych rzemiosł, pokaz walki na miecze, strzelanie z łuku, z kuszy. Wysłuchaliśmy sagi o Sigurdzie zabójcy smoka i opowieści o Wikingach Króla Bolesława Chrobrego..:):)
Naprawdę świetnie się bawiliśmy...:)

 

 

WYCIECZKA DO TEATRU

             Wybraliśmy się dzisiaj na spotkanie z aktorami Wrocławskiego Teatru Edukacji ARTENES, którzy przygotowali spektakl pt. „ Baśnie polskie”. Aktorzy wybrali trzy znane baśnie: „Złota kaczka”, „Bazyliszek” oraz „Waligóra i wyrwidąb” i jeszcze raz przybliżyli je dzieciom. Wszyscy mogliśmy przeżyć niesamowite chwile , zagłębiając się w magiczny świat pełen wróżek, smoków i rycerzy. W odróżnieniu od teraźniejszych bajek, tradycyjne baśnie pełne są fantastycznych przygód, niosą zawsze moralne przesłania, na których wychowały się całe pokolenia.                        

           Profesjonalna gra aktorów, przepiękne dekoracje, stroje, oświetlenie oraz znane i lubiane baśnie Andersena pozostaną na długo w pamięci dzieci, które w wesołych nastrojach wróciły do przedszkola...:):)

 

 WYCIECZKA DO MANUFAKTURY CUKIERKÓW

Dzisiejsza wycieczka do Manufaktury Cukierków przyniosła nam wiele wrażeń.. :) Przenieśliśmy sie w bajkowy świat i poczuliśmy się jak w  fabryce czekolady Willy'ego Wonki. Po wejściu do tego niewielkiego przecież sklepu tak się właśnie czuliśmy, jakbyśmy się nagle przenieśli do świata z czasów naszego dzieciństwa, tylko o wiele bardziej kolorowego...
Lakierkowe,  wesolutkie cukierki produkowane są metodą naturalną, ręcznie. Receptura pochodzi z XVII - wieku. Są ekologiczne, zdrowe, bez konserwantów. Nie stosuje się tutaj żadnych maszyn. Jak to możliwe? :) Na własne oczy mogliśmy się o tym przekonać...
 wróciliśmy do przedszkola we wspaniałych nastrojach , z torbą kolorowych prezentów - cukiereczków i lizaków, dla naszych Milusińskich :)

 

manufaktura cukierkw2

 

 Z WIZYTĄ U KRÓLA...:)

W dniu wczorajszym Nasze kochane Przedszkolaki, były z wizytą u króla w pałacu w Wilanowie. Przeżyły niezwykłą i ciekawą przygodę zwiedzając najstarsze pomieszczenia w pałacu, a także poznając tajemnice królewskich apartamentów. Poznali króla Jana III Sobieskiego i wszystkich członków jego rodziny. Miały okazję rozszyfrować zabawne przezwiska nadane królewnie i królewiczom przez ojca. W królewskim orszaku zwiedzając pałac podążali za królewskimi lalkami zrobionymi na wzór króla i królowej. Zobaczyli w co ubierał się król i jakie piękne suknie miała królowa. Dzieci wzięły udział w wystawie pt. „Primus inter pares”, która pozwoliła im odkryć legendę króla i poznać jego prawdziwą twarz.

zdj. wilanw

 

WYCIECZKA DO KINA IMAX

images 3

Dzisiejsza wycieczka do kina IMAX, przyniosła nam wiele niesamowitych wrażeń.Film "Dzikie z natury" to wzruszająca opowieść o nadzwyczajnej więzi między ludźmi i zwierzętami.Jest to opowieść o  dwóch ośrodkach ,jednym  stworzonym dla małych, osieroconych słoni w Kenii i drugim dla orangutanów, które straciły swoich rodziców.  W obydwu miejscach z miłością , oddaniem i poświęceniem wolontariusze wychowują swoich podopiecznych, przygotowując ich do życia na wolności.W niezwykle poruszający sposób , pokazany jest proces wychowania młodych orangutanów i słoni, które dzięki troskliwej opiece, szczęśliwie dorastają i uczą się żyć na wolności. Dowiadujemy się, że słonie muszą być szczęśliwe, aby przeżyć, a orangutany są jak małe dzieci. Obejrzenie tych cudów natury to naprawdę wspaniałe przeżycie...
A po filmie... kino IMAX , przygotowało dla nas mnóstwo gier i quizów o życiu zwierząt oraz o ochronie przyrody. czekały na nas liczne niespodzianki : czasopisma, książeczki i gry.

 

MAŁA FILHARMONIA

Na koncercie w Centrum Kultury w Piasecznie  artyści z Filharmonii Narodowej podarowali dzieciom muzyczny kalejdoskop. Była muzyka poważna  Wolfganga Amadeusza Mozarta, Bacha , Vivaldiego, Beethowena, Czajkowskiego, Debussy'ego, były  też melodie ze znanych dzieciom bajek, np. Królewna Śnieżka. Księga dżungli, oraz kolędy ...Artyści opowiadali ciekawe historyjkiodwołujące się do ich wrażliwości i wyobraźni,  które pokazywały jak ważne w życiu są marzenia i czy zawsze się spełniają? Dzieciom spotkanie bardzo podobało się, brały czynny udział w przedstawieniu i śpiewały razem z artystami :)

 

WRAŻENIA Z WYCIECZKI DO TEATRU!

Właśnie wróciliśmy z e studia koncertowego im . Witolda Lutosławskiego w budynku telewizji na Woronicza. Tam obejrzeliśmy  wspaniałe wykonanie baśni Andersena w trzech odsłonach :  Królewna na ziarnku grochu, Krzesiwo i Calineczka. Każda z baśni niosła ze sobą  ważne przesłanie, że np. " zawsze warto być sobą , nie trzeba uczuć skrywać , z prawdomówną osobą zawsze raźniej przebywać", 
" wykrzesaj iskrę w sercu swoim i dużo dobrej woli, wykrzesaj uśmiech z wielka siłą , wtedy rozpalisz w sobie ogień"
Kolejne ważne  przesłanie: " nawet malutkie istotki mogą zaznać miłości i maja prawo do szczęścia. nawet gdy jesteś malutki, jesteś przecież osobą. masz prawo żyć i kochać. i trzeba liczyć się z Tobą".  Piękne i prawdziwe !

 

UNDER THE SEA 3 DDzisiaj byliśmy w  kinie IMAX w  Cinema City, na filmie i warsztatach edukacyjnych  "Pod taflą oceanu 3D" .
Przeżyliśmy niezwykłą przygodę przenosząc się  w egzotyczne i odległe wody m.in. Australii Południowej, Wielkiej Rafy Koralowej czy wysp trójkąta koralowego w Papui Nowej Gwinei i Indonezji.Dane nam było przeżyć bezpośrednie i zapierające dech w piersiach spotkanie z tajemniczymi i fascynującymi mieszkańcami oceanów. Film  był wyjątkowo inspirujący. W zajmujący sposób pokazał piękno i niezwykłą przyrodę oceanów. Zobaczyliśmy wpływ wywierany przez globalne zmiany klimatyczne na ten piękny podwodny świat.
Po projekcji filmu zostaliśmy zaproszeni na gry, zabawy i konkursy, a także warsztaty edukacyjne związane z tematyką filmu. Wykonaliśmy piękne makiety oceanów, które przywieźliśmy do przedszkola.

 

WYCIECZKA DO MUZEUM TECHNIKI - wystawa " Samochody filmowe"

 samochody filmowe 2013

Dzisiejszy dzień przyniósł nam wiele niezapomnianych wrażeń!  Batman  Pogromcy Duchów, pozostawili swoje auta zaparkowali w głównej sali wystawowej Muzeum Techniki !. Był tam też Złomek i Zygzak oraz pojazd ze Star Treka i Chevrolet Impala, który oprócz umiejętności jazdy potrafi też tańczyć:) Wywołało to mnóstwo emocji u dzieci, które bardzo szczęśliwe biegały od samochodu do samochodu.


Następnie wybraliśmy się na wycieczkę po Muzeum. Byliśmy  w każdym zakątku. Chcieliśmy zobaczyć wystawy  przedstawiające  w sposób obrazowy   rozwój techniki od jej odległych początków do czasów współczesnych. Obejrzeliśmy wystawy w następujących działach:

Energia odnawialna
Planetarium
Komunikacja
Mechanizmy grające
Maszyny drukarskie
Górnictwo
Hutnictwo - tutaj  obejrzeliśmy pokaz wytopu stali
Astronomia i astronautyka
Radiotechnika
Telekomunikacja
Elektroniczna technika obliczeniowa
Ciekawa fizyka
Technika gospodarstwa domowego
Do mielenia i miażdżenia
Szklana Panienka - tutaj mieliśmy króciutką lekcję, na temat organów wewnętrznych w organiźmie człowieka ( w trakcie pokazu są one podświetlane)

 

WYCIECZKA DO  MUZEUM PAPIERNICTWA W KONSTANCINIE


Muzeum Papiernictwa w Konstancinie-Jeziornie należy do grona nielicznych muzeów, w których "sztuki" można osobiście doświadczyć w niezwykle atrakcyjny sposób.  

 Bardzo cieszyliśmy się z możliwości odwiedzin tego niezwykłego miejsca.Po przekroczeniu progu muzeum ,przesympatyczny przewodnik powitał nas z uśmiechem zachęcając do samodzielnego rozejrzenia się po muzeum. Zajęcia prowadzone były w atrakcyjnej formie a historia powstania papieru i wytwarzającego go Zakładu przekazywana jest w sposób niepozwalający na znużenie.

 Największą atrakcję stanowi jednak możliwość własnoręcznego czerpania papieru, który po zajęciach można zabrać na pamiątkę.Dzieci z radością oddały się twórczej pracy :) Papier czerpie się w dwóch egzemplarzach: jeden z płatkami kwiatów (mieliśmy własne płatki) i drugi ze znakiem wodnym. Szczególnym zainteresowaniem cieszyła się również makieta stanowiąca dokładne odwzorowanie Zakładu w czasach świetności.

Wizyta w Muzeum Papiernictwa jest niezapomnianym przeżyciem zarówno dla  dzieci, jak i  osoby dorosłej :)

 

 WIZYTA W CENTRUM KULTURY W PIASECZNIE

 Dzisiejszy Teatralny Poranek w Centrum Kultury w Piasecznie  bardzo się dzieciom podobał. Oglądaliśmy adaptację znanej wszystkim bajki Andersena (" O słowiku i cesarzu Pik Piku" ) mówiącej o tym, że czasem to, co małe i niepozorne okazuje się najbardziej wartościowe . A kolorowe błyskotki dają tylko chwilową radość. Opowieść o miłości i przyjaźni. Piękne lalki i chińskie dekoracje. A morał całkiem współczesny.

Przedstawienie  było interaktywne w formie kabaretowej zabawy angażującej dzieci - dzieci brały aktywny udział w przedstawieniu, były zapraszane na scenę, nasza pani Wiola Latoszek nawet tańczyła na scenie z jednym z aktorów :)). Było bajkowo, kolorowo i bardzo wesoło.

 
MUZEUM TECHNIKI

muzeum techniki
W październiku wybraliśmy się do Muzeum Techniki na lekcję pt. "Ciekawa fizyka". Dowiedzieliśmy się dużo na temat zjawisk fizycznych, poznaliśmy m. in. działanie elektormagnesu. Wiemy już że czas spadania ciała z tej samej wysokości nie zależy od długości toru. Zastanawialiśmy sę , czy papier, kamyczek i piórko mogą spaść razem ? Poznaliśmy działanie Koła Maxwella, wiemy już dlaczego koło samo podnosi się do góry. Wiemy na czym polega elektryzowanie ciał, skąd się biorą iskry elektryczne. Wytwarzaliśmy rożne dźwięki i sprawdziliśmy od czego zależą takie cechy dźwięku jak głośność i wysokość. Zobaczyliśmy też ogniwo galwaniczne, wiemy jak zbudowana jest bateria elektryczna. Poznaliśmy też widmo, czyli kod kreskowy atomów.
Po lekcji wybraliśmy się na zwiedzanie Muzeum. szczególną atrakcją była sala Modelarstwa, gdzie zobaczyliśmy zminiaturyzowane miasteczka i lunapark, a także stację kolejową. Chłopcy i dziewczynki mogli pobawić się w dróżników mając do dyspozycji atrybuty dróżnika : czapkę i lizak :)

 

WIZYTA W KOMENDZIE POLICJI

   We wrześniu wybraliśmy się z wizytą do panów policjantów w komendzie Policji w Piasecznie.Wrażeń było co nie miara :). Najpierw obejrzeliśmy stanowisko dowodzenia, gdzie spływają

wszystkie informacje o wypadkach i innych sprawach wymagających interwencji Policji. Następnie przeszliśmy do sali szkoleniowej, gdzie wysłuchaliśmy pogadanki na temat

bezpieczeństwa na drodze i bezpiecznego korzystania z urządzeń w domu.Zobaczyliśmy też salę przesłuchań, w której było duże lustro weneckie. Mogliśmy przekonać się, że osoba

przebywająca w jednym pomieszczeniu, nie wie, że jest oglądana z drugiej strony. Największą atrakcją była część dla osadzonych, czyli część z prawdziwymi celami , w których przebywają

aresztowani. Zostaliśmy nawet zamknięci w jednej z cel :)) Na zakończenie obejrzeliśmy samochody policyjne, do których mogliśmy wsiąść a  każdy uczestnik wycieczki mógł wziąć do ręki

lizak policyjny i kajdanki.

 

 Kosmos - HUBBLE 3D

hubble 3d

Któż z nas, patrząc nocą na rozgwieżdżone niebo nie marzył aby polecieć w Kosmos? zobaczyć inne planety, pochodzić po Księżycu?

Nam się to prawie udało !!! :-D Wybraliśmy się do kina IMAX  w kosmiczną podróż z teleskopem HUBBLA

Dzieci założyły specjalne okulary , usiadły wygodnie w fotelu i wystartowały w podróż kosmiczną ! !

Dziecięca wyobraźnia jest tak bogata, że niektórym naprawdę wydawało się że lecą w przestworza. Ich komentarze, jak oglądali gwiady, planety i samych kosmonautów  były tak przepełnione zachwytem, ze aż miło było słuchać.

Najbardziej podobały sie treningi kosmonautów pod wodą, spacer po kabinie wahadłowca i naprawa w przestworzach teleskopu HUBBLA.

Próbowali łapać gwiazdy, podtrzymywali linę do której byli przymocowani kosmonauci i otwierali ze zdziwienia buzie jak oglądaliśmy narodziny gwiazd. Kolorystyka, dźwięk i obraz dostarcza nieziemskich przeżyć ! !

Sam film przedstawia ostatnią wyprawę do teleskopu HUBBLA w celu jego naprawienia. Astronauci lecą tam z misją uratowania słynnego obserwatorium, bo jego przyszłość jest

niepewna. Dokonują wielu skomplikowanych napraw, ulepszeń żeby można było dowiedzieć się jeszcze więcej o Wszechświecie.

Możliwość obejrzenia takiego filmu w wersji 3D dostarcza niesamowitych przeżyć i wrażeń. Wypieki na policzkach dzieci i otwarte buzie podczas oglądania filmu świadczyły o tym dobitnie.

Kto wie, może wśród tych dzieci rośnie przyszły astronauta? :)

 

Wyjazd do Teatru Rampa

 W marcu wyjechaliśmy do Teatru Rampa, na przedstawienie pt. "Wielka wyprawa" .

Podróż minęła w wesołej atmosferze, pogoda świetna, a dzieci roześmiane :)

Motywem przewodnim przedstawienia były polskie piosenki dla dzieci, śpiewane przez wiele pokoleń. Zostały one 'odświeżone" i stały się podróżą do beztroskiego dzieciństwa.

W scenariuszu wykorzystano m inn. następujące utwory: "Wielka wyprawa", "Jedzie pociąg z daleka", "Jadą misie", " Zegar", "Kaczka pstra", "Kółko graniaste" i wiele innych. Ten

rozśpiewany, roztańczony spektakl był podróżą w świat dziecięcej wyobraźni.

Artyści podczas przedstawienia wychodzili na widownię, zadawali pytania i zachęcali dzieci do czynnego brania udziału podczas śpiewania piosenek.

Dzieci były zachwycone !!! Śmiały się i dokazywały, były w swoim żywiole :)

Spektakl przepełniony był żartami i śmiesznymi sytuacjami, dzieci bawiły się świetnie !!

 

WYCIECZKA DO ZOO

30 maja wybraliśmy się , na wycieczkę do warszawskiego ZOO. Dzieci były zachwycone, pogoda przepiękna, zwierzęta chętnie sie pokazywały. Zobaczyliśmy lwy, tygrysy, gepardy, słonie,

małpy, goryle, pawiany, antylopy, nosorożce, pingwiny, niedźwiedzie, hipopotamy, bociany, foki. Odwiedziliśmy też Ptaszarnię i Akwarium. Nasze wspaniałe Przedszkolaki były

przeszczęśliwe, bo kochają zwierzęta i wszystkie im sie podobały. W drodze powrotnej , w autokarze wymieniały się wrażeniami i opowiadały o swoich ulubionych zwierzątkach.

 

Wycieczka do Teatru Syrena

 Opowieść, którą ogladały  Dzieci, poruszała temat przyjaźni i pielęgnowania własnych marzeń.

Bajka rozpoczęła się od podziału majątku pomiędzy trzech synów, z których najmłodszy w spadku dostał kota, najstarszy - młyn, a średni - osła.

Kot, który dostał od swojego Pana buty, postanowił mu pomóc spełnić jego marzenia.

Przyjaciele przeżywają razem wiele niezapomnianych przygód i spotykają wiele niesamowitych postaci.

Współczesna bajka, wykorzystująca motyw kota w butach bardzo zaciekawiła Nasze Dzieci. Wszyscy byli zachwyceni barwną opowieścią o zabawnym i sprytnym kocie.

Dzieci wprost nie potafiły powstrzymać swojego zachwytu i zadowolenia, wstawały z krzeseł, razem z aktorami śpiewały piosenki, klaskały, tańczyły.

Nauczyły się piosenki, którą wspólnie śpiewały z aktorami. Wspaniale było obserwować Nasze Dzieci, które z jaką radością oglądały przygody Kota w Butach .

W autokarze Dzieci wymieniały między sobą wrażenia z przedstawienia i przypominały sobie śmieszne postacie, które na długo zapadną w ich pamięci :))