WSZECHSTRONNY ROZWÓJ, 5 - cio letnie dzieci już czytają, KREATYWNE MYŚLENIE, DIETY ! SUKCESY W PRACY Z DZIEĆMI NIEPEŁNOSPRAWNYMI I Z TRUDNOŚCIAMI ROZWOJOWYMI. ENGLISH ALL DAY! WYSOKI POZIOM NAUCZANIA, 14 LAT DOŚWIADCZENIA, DZIECI 2-6 lat, PRACE BADAWCZE. Youtube Nasz Żłobek

Hula Hop @ Facebook

Adaptacja

   Pragniemy tworzyć wspólnie z Rodzicami, Dziećmi, Nauczycielami takie przedszkole, aby dzieci chętnie do niego przychodziły. Chcemy tworzyć przedszkole przyjazne Naszym Dzieciom. Wiemy, że każda zmiana w życiu wywołuje niepokój i może być źródłem frustracji. Rozumiemy niepokój Państwa.Tuż przed rozpoczęciem roku szkolnego,organizujemy zajęcia adaptacyjne dla dzieci rozpoczynających edukację przedszkolną w Naszym HULA HOP. Tradycyjnie, zajęcia adaptacyjne dla dzieci rozpoczynających edukację przedszkolną odbywają się pod koniec sierpnia każdego roku.  Dzieci chcące rozpocząć edukację przedszkolną wcześniej niż  od września zapraszamy serdecznie wraz z Rodzicami w każdym momencie roku szkolnego , w godzinach przedpołudniowych , po wcześniejszym uzgodnieniu z wychowawcą grupy ( 9.30-10 .30).

   Podczas tych zajęć Rodzice zapraszani są do zabaw wspólnie z Dzieckiem. Wówczas mogą przekonać się, jak dziecko czuje się na zajęciach i czy jest gotowe do pozostania w przedszkolu bez mamy lub taty.

   Jak już wspomnieliśmy wcześniej, tradycyjne zajęcia adaptacyjne w naszym Przedszkolu, odbywają sie  przez cały tydzień poprzedzający  początek roku szkolnego, w godz. od 10  do 12. Zajęcia podzielone są na dwie części: część dydaktyczną w salach i część rozrywkową na placu zabaw. W tym roku szkolnym zajęcia adaptacyjne rozpoczną się 23 sierpnia, a zakończą 28 sierpnia. Zapraszamy serdecznie Wszystkich Rodziców z dziećmi na te zajęcia.

   Zapraszamy również Rodziców na spotkanie z psychologiem, który omawia najważniejsze kwestie dotyczące adaptacji, przystosowania Naszych Dzieci do przedszkola.