WSZECHSTRONNY ROZWÓJ, 5 - cio letnie dzieci już czytają, KREATYWNE MYŚLENIE, DIETY ! SUKCESY W PRACY Z DZIEĆMI NIEPEŁNOSPRAWNYMI I Z TRUDNOŚCIAMI ROZWOJOWYMI. ENGLISH ALL DAY! WYSOKI POZIOM NAUCZANIA, 14 LAT DOŚWIADCZENIA, DZIECI 2-6 lat, PRACE BADAWCZE. Youtube Nasz Żłobek

Hula Hop @ Facebook

Jak zapisać

   Do naszego Przedszkola, o profilu Anglojęzyczno – Gottodydaktycznym, zapraszamy Dzieci przez cały rok kalendarzowy. Zapisy trwają przez cały rok! Dzieci przyjmowane są już od 2 życia według kolejności zgłoszeń. Serdecznie zapraszamy!

 

Jak zapisać moje dziecko?

 

Zapraszamy codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 – 18.00.

Bardzo prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub mailowy w celu umówienia spotkania z Dyrektorem – właścicielem Przedszkola – Iwona Wiśniewska (tel.: 0-607 348 304, e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. )

 

Mogą Państwo wówczas zapoznać się z Naszym Przedszkolem, zasięgnąć niezbędnych informacji, obejrzeć sale przedszkolne i dowiedzieć się wszystkiego, co dla Państwa ma szczególne znaczenie przy przyjęciu Państwa Dziecka do Naszej Placówki. Odpowiemy na Państwa wszystkie pytania!

 

W celu dokonania potrzebnych formalności, serdecznie prosimy o pobranie ze strony internetowej KARTY INFORMACYJNEJ DZIECKA, która znajduje się z zakładce dla Rodziców -dokumenty.