WSZECHSTRONNY ROZWÓJ, KREATYWNE MYŚLENIE, GRUPY ANGLOJĘZYCZNE, DIETY ! SUKCESY W PRACY Z DZIEĆMI NIEPEŁNOSPRAWNYMI I Z TRUDNOŚCIAMI ROZWOJOWYMI. ENGLISH ALL DAY! WYSOKI POZIOM NAUCZANIA, 12 LAT DOŚWIADCZENIA, DZIECI 2-6 lat. Youtube Nasz Żłobek

Hula Hop @ Facebook

Jadłospis

 

JADŁOSPIS

 

 

19.02.2018r.

 

20.02.2018.

21.02.2018

22.02.2018

23.02.2018

 

 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

 

ŚNIADANIE

kulki czekoladowe na mleku, kajzerka, masło, szynka konserwowa, sałata, pomidor, napar z herbaty z cytryną. owsianka na mleku, pieczywo mieszane, masło, pasta jajeczna, szczypiorek, rzodkiewka, napar z herbaty. jaglanka na mleku, chlebek razowy, masło, krakowska podsuszana, sałata, ogórek, napar z herbaty z cytryną. płatki jęczmienne na mleku, bułka wrocławska, serek Almette, pomidor, napar z herbaty z cytryną. kasza kukurydziana na mleku, chlebek Zdrówko, masło, szynka biała, papryka, napar z herbaty z cytryną.  
 
 
 
 
IAD zupa dyniowa z zacierką i mięskiem, naleśniki z jabłkiem duszonym, bita śmietana, kompot wieloowocowy. krupnik, pieczeń rzymska, ziemniaki, ogórek, kompot wieloowocowy. zupa cebulowa, pene, pierś z kurczaka w sosie szpinakowym, brzoskwinka, kompot wieloowocowy. zupa ryżanka z pomidorami, klopsy w sosie koperkowym, kasza jęczmienna, surówka z kapusty słodkiej, kompot wieloowocowy. krem z soczewicy z groszkiem ptysiowym i mieskiem, kotlet jajeczny, ziemniaki, surówka z marchewki i jablka, kompot wieloowocowy.  
 
 
 
 
 

OREK

bułka z ziarnem, masło, poledwica sopocka, banan, napar z dzikiej róży.

serek waniliowy, herbatnik domowy, gruszka, napar z czystka. paluch z masłem i serem żółtym, jabłko, napar z herbaty z cytryną. ciasto biszkoptowe z owocami, mandarynka, herbatka ziołowa. tosty hawajskie, jabłko, napar z mięty i cytryny.