WSZECHSTRONNY ROZWÓJ, KREATYWNE MYŚLENIE, GRUPY ANGLOJĘZYCZNE, DIETY ! SUKCESY W PRACY Z DZIEĆMI NIEPEŁNOSPRAWNYMI I Z TRUDNOŚCIAMI ROZWOJOWYMI. ENGLISH ALL DAY! WYSOKI POZIOM NAUCZANIA, 12 LAT DOŚWIADCZENIA, DZIECI 2-6 lat. Youtube Nasz Żłobek

Hula Hop @ Facebook

Jadłospis

 

JADŁOSPIS

 

 

02.07.2018r.

 

03.07.2018.

04.07.2018

05.07.2018

06.07.2018

 

 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

 

ŚNIADANIE

płatki kukurydziane na mleku, pieczywo mieszane,polędwica sopocka, sałata, pomidor, napar herbaty z cytryną.

kasza manna na mleku, kajzerka, masło, ser żółty, sałata, ogórek małosolny, napar z herbaty z cytryną. zacierki na mleku, bułka z ziarnem, masło, szynka, papryka,napar herbaty z cytryną. płatki jaglane na mleku, chlebek dyniowy, masło, jajko na twardo, szczypiorek, rzodkiewka, napar z herbaty z cytryną. ryżanka na mleku, bułka z ziarnem, masło, schab pieczony, pomidor, sałata, napar z herbaty z cytryną.  
 
 
 
 
IAD zupa dyniowa z zacierką i mięskiem, ryż, jabłko duszone, bita śmietana, kompot wieloowocowy niskosłodzony. zupa ziemniaczana z kiełbaską, kotlet mielony, ziemniaki, surówka wiosenna, kompot wieloowocowy niskosłodzony. zupa kalafiorowa z natką barszcz ukraiński, sztuka mięsa wieprzowego w sosie warzywnym, mizeria, ziemniaki, kompot wieloowocowy niskosłodzony. barszcz ukraiński, sztuka mięsa wieprzowego w sosie warzywnym, mizeria, kompot wieloowocowy niskosłodzony.  zupa szczawiowa z jajkiem, lazania z mięsem i warzywami, kompot wieloowocowy niskosłodzony.  
 
 
 
 
 

OREK

chlebek Zdrówko, masło, krakowska podsuszana, ogórek, jabłko, napar z herbaty z cytryną.

sałatka owocowa z galaretką, herbatniki, napar z hibiskusa. jagodzianka, kakao, banan, napar z herbaty z cytryną. serek naturalny, bułka wrocławska, masło, napar z hibiskusa. ciasto czekoladowe  (wyrób własny ), arbuz, napar owocowy.