WSZECHSTRONNY ROZWÓJ, KREATYWNE MYŚLENIE, GRUPY ANGLOJĘZYCZNE, DIETY ! SUKCESY W PRACY Z DZIEĆMI NIEPEŁNOSPRAWNYMI I Z TRUDNOŚCIAMI ROZWOJOWYMI. ENGLISH ALL DAY! WYSOKI POZIOM NAUCZANIA, 12 LAT DOŚWIADCZENIA, DZIECI 2-6 lat. Youtube Nasz Żłobek

Hula Hop @ Facebook

Jadłospis

 

JADŁOSPIS

 

 

23.04.2018r.

 

24.04.2018.

25.04.2018

26.04.2018

27.04.2018

 

 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

 

ŚNIADANIE

płatki Nesquck na mleku, pieczywo mieszane, masło, żywiecka, sałata, pomidor, napar herbaty z cytryną.

płatki jaglanena mleku, kajzerka, masło, pasta jajeczna, szcypiorek, rzodkiewka, napar herbaty z cytryną. kasza manna na mleku z sokiem malinowym, chlebek dyniowy, masło, szynka krucha, ogórek, napar herbaty z cytryną. płatki miodowe na mleku, bułka z ziarnem, masło, serek topiony, papryka, sałata, napar z herbaty z cytryną. ryżanka na mleku, paluch otrębowy, masło, indyk wędzony, ogórek kwaszony, napar z herbaty z cytryną.  
 
 
 
 
IAD krem z ciecierzycy z mięskiem i grzankami, ryż, jabłko duszone, bita śmietana, kompot wieloowocowy niskosłodzony. zupa pazibroda, schab piecony w ziołach, sos warzywny, ziemniaki, sałata lodowa z sosem jogurtowym, kompot wieloowocowy niskosłodzony. ryżanka z pomidorami i natką pietruszki, gulasz, kasza gryczana, buraczki gotowane, kompot wieloowocowy niskosłodzony. zupa marchewkowa, gołąbki, ziemniaki, kompot wieloowocowy niskosłodzony. zupa ziemniaczana z kiełbasą, kotlet jajeczny, ziemniaki, surówka z marchewki i jabłka, kompot wieloowocowy niskosłodzony.   
 
 
 
 
 

OREK

pieczywo "Kołodziej" masło, schab pieczony, rzodkiewka, jabłko, napar z herbaty.

sałatka jarzynowa, kanapka z wędliną, banan, napar z hibiskusa. cisto domowe "Murzynek" o niskiej zawartości cukru, budyń do picia, pomarańcza. bułka wrocławska, malo, polędwica, rzodkiewka, jabłko napar z herbaty z cytryną. tosty z serem i szynką, gruszka, napar z mięty i cytryny.