WSZECHSTRONNY ROZWÓJ, KREATYWNE MYŚLENIE, DIETY ! SUKCESY W PRACY Z DZIEĆMI NIEPEŁNOSPRAWNYMI I Z TRUDNOŚCIAMI ROZWOJOWYMI. ENGLISH ALL DAY! WYSOKI POZIOM NAUCZANIA, 14 LAT DOŚWIADCZENIA, DZIECI 2-6 lat, PRACE BADAWCZE. Youtube Nasz Żłobek

Hula Hop @ Facebook

Jadłospis

 

JADŁOSPIS

 

 

24.09.2018r.

 

25.09.2018.

26.09.2018

27.09.2018

28.09.2018

 

 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

 

ŚNIADANIE

płatki kukurydziane na mleku, pieczywo mieszane pełnoziarniste, masło, filet z kurczaka, talerz warzyw, napar z herbaty z cytryną.

kasza manna na mleku, pieczywo pełnoziarniste, masło, jajko na twardo, słupki ogórka, plastry rzodkiewki, napar z herbaty z cytryną. owsianka na mleku, bułka pełnoziarnista, masło, szynka biała, słupki papryki, napar z herbaty z cytryną. cyferki makaronowe na mleku, pieczywo mieszane, masło, pasta z tuńczyka i twarożku ze szczypiorkiem, pomidor,napar z herbaty z cytryną. płatki jęczmienne na mleku, pieczywo razowe, masło, kiełbasa żywiecka podsuszana, talerz warzyw do wyboru, herbata z cytryną.  
 
 
 
 
IAD krem z zielonego groszku z mięskiem i grzankami, pesto czerwone, makaron muszelki, kompot wieloowocowy. kapuśniak z kminkiem,schab pieczony w ziołach, ziemniaki z koperkiem, marchewka gotowana, kompot wieloowocowy niskosłodzony. barszcz czerwony, gulasz węgierski, kasza gryczana, ogórek kwaszony, kompot wieloowocowy niskosłodzony. krupnik z pęczaku z zieleniną, ryż duszone jabłko, bita śmietana, kompot wieloowocowy niskosłodzony. zupa grochowa z kiełbaską, pulpeciki rybne, ziemniaki, brokuły z kalafiorem w emulsji maślanej,kompot wieloowocowy niskosłodzony.  
 
 
 
 
 

OREK

kajzerka, masło, polędwica, słupki warzywne, napar z lipy.

jogurt naturalny z musem malinowym, biszkopcik domowy, krążek ryżowy, banan, napar z dzikiej róży. drożdżówka z jabłkiem, gruszka, napar z mięty. grzanki z pieczywa mieszanego, masło ziołowe, ser żółty, szynka, talarki marchewkowe, jabłko,napar z hibiskusa. racuchy drożdżowe z dynią, syrop klonowy, nekatrynka, herbata z cytryną.